تبلیغات
.::خبرنامه حکایت مو و ماست::. - ::ستاره‌ جوانى، ستاره‌ى بسیار درخشان و خوش‌طالع (2)..
.::خبرنامه حکایت مو و ماست::.
مـا در شرایط بـــدر و خیبـــریـم..
منوی اصلی
مطالب پیشین
موضوعات وبلاگ
وصیت شهدا
وصیت شهدا
لینک دوستان
پیوندهای روزانه
نویسندگان
آمار وبلاگ
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • کل بازدیدها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین به روز رسانی :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل مطالب :
درباره

سلام
"هدف ما مبارزه با اسرائیل است. هر که می آید بسم الله و گرنه خداحافظ."
سردار حاج احمد متوسلیان
جستجو


آرشیو مطالب
صفحات مجزا
لوگوی دوستان

ابزار و قالب وبلاگ

کاربردی
 حکایت مو و ماست

یا ضامن آهو جامعه مجازی نصر
ابر برچسب ها
ارسال شده در چهارشنبه 23 تیر 1389 ساعت 09:34 ق.ظ توسط علمدارکوچولوی آقا
هو العلیمــــــــ ..
::پدیده ای به اسم: جــــــــــــــوان..

منتخبی از بیانات رهبر معظم انقلاب در مورد «جوانان عزیز این مرز و بوم»

نیاز به جوانان!
دانشجویان و دانش‌آموزان كه جوانان فعال در عرصه‌ى علم و دانش و معرفت و آگاهى‌اند و خود را براى آینده‌ى اداره‌ى كشور در لایه‌هاى مختلف آماده مى‌كنند، در واقع امیدهاى آینده‌ى ملت و جامعه‌اند. یعنى این كشور و این ملت و این نظام براى آینده‌ى خود نیاز به این جوانان دارد. پس یكى از عناصر اصلى براى عزت هر كشور و تأمین آینده‌ى هر كشور، جوانانى هستند كه امروز مشغول تحصیلند. هرچه تحصیل اینها، كاركرد اینها، پرورش فكرى و اخلاقى و دینى اینها بهتر و بیشتر باشد، آینده‌ى كشور از همه نظر بیشتر تأمین است؛ علاوه بر این‌كه در هر برهه‌اى از زمان هم، دانشجویان و دانش‌آموزان مى‌توانند به تناسب آن برهه و نیازى كه كشور در آن برهه و مقطع زمانى دارد، نقش ایفا كنند.
بیانات در دیدار گروه كثیرى از پاسداران، جانبازان، دانشجویان و دانش‌آموزان 11/08/1379

عزیزان من! این محبت، دو طرفه است..
جوان، یك نهال بالنده و مركز اغلب نیكیها و درخشندگیها و نورانیتهاست. این صفا و محبتى كه در شما جوانان عزیز مشاهده مى‌شود، خاستگاهش همین دل پاك و نورانى جوانى است. من البته به شما عرض كنم: عزیزان من! این محبت، دو طرفه است. من هم به عنوان پدر پیر شما، دلم سرشار از محبت شما جوانان است.

وضع دوران حکومت صالحان..
ما در آموزش تاریخ و در تجربه‌ى زمان خودمان یافته‌ایم كه جوانان بیشتر مى‌توانند، بیشتر مى‌خواهند و بیشتر عمل مى‌كنند. در دوران حكومت صالحان، وضع این‌گونه است. جوان در موارد بسیارى، علاوه بر این‌كه تواناییش بیشتر است، همت و اراده‌اش هم از كسانى كه عمرى را گذرانده‌اند، بهتر و بیشتر است.
  دیدار اعضاى اتحادیه‌هاى انجمنهاى اسلامى دانش‌آموزان و مسؤولان امور تربیتى سراسر كشور 08/12/1379

زیباترین آمیزه
 براى یك مجموعه‌ى جوان، انسان نمى‌تواند هیچ آمیزه‌اى را زیباتر از آمیزه‌ى علم و معرفت و تحقیق و روشنفكرى و دین و احساسات معنوى و شور دینى و انقلابى فرض كند.


انقلابىِ مثبت باشید!
..............................
عزیزان من! جوانان! انقلابى مثبت باشید. دانشگاه باید انقلابیون مثبت پرورش دهد؛ این ملت و این تاریخ به شما نیاز دارد؛ باید خودتان را آماده كنید. اگر شما در میدان باشید، آینده‌ى بسیار درخشانى در انتظار این كشور است. ما امروز از لحاظ بعضى از امتیازات در دنیا بى‌نظیریم؛ از لحاظ بعضى از امتیازات هم كم‌نظیریم. ما از لحاظ موقعیت سوق‌الجیشى، از لحاظ ارتباط و اتصال این دو بخش عالم و از لحاظ وقوع در منطقه‌اى كه از لحاظ اقلیمى داراى شرایط بسیار متنوعى است و براى انواع و اقسام كار آماده است، جزو كشورهاى كم‌نظیریم. از لحاظ بعضى از منابع در دنیا بى‌نظیریم؛ حداقل از لحاظ اجتماع این همه منابع گوناگون زیر زمینى در دنیا بى‌نظیریم؛ نفت و گاز و امثال این منابع از یك طرف، منبع نیروى انسانى از طرف دیگر. ما این همه جوان داریم، آن هم نه جوان گیج بى‌استعداد. جوان ایرانى، جوان بااستعداد و هوشیار و آگاه است.اللهم عجل لولیک الفرج..برچسب ها : نیاز به جوانان ,  عزیزان من! این محبت دو طرفه است ,  وضع دوران حکومت صالحان.. ,  زیباترین آمیزه ,  انقلابى مثبت باشید ,  پدیده ای به اسم جــــــــــــــوان , 

موضوع : انقلاب اسلامی ایران ,  پیام .. ,  پیشرفت و امید .. , 


mihanblog.com