تبلیغات
.::خبرنامه حکایت مو و ماست::. - بیانیه جمعی از مردم حزب اللهی فارس علیه حوادث اخیر شیراز
.::خبرنامه حکایت مو و ماست::.
مـا در شرایط بـــدر و خیبـــریـم..
منوی اصلی
مطالب پیشین
موضوعات وبلاگ
وصیت شهدا
وصیت شهدا
لینک دوستان
پیوندهای روزانه
نویسندگان
آمار وبلاگ
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • کل بازدیدها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین به روز رسانی :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل مطالب :
درباره

سلام
"هدف ما مبارزه با اسرائیل است. هر که می آید بسم الله و گرنه خداحافظ."
سردار حاج احمد متوسلیان
جستجو


آرشیو مطالب
صفحات مجزا
لوگوی دوستان

ابزار و قالب وبلاگ

کاربردی
 حکایت مو و ماست

یا ضامن آهو جامعه مجازی نصر
ابر برچسب ها

بسمه تعالی

«من نام لم ینم عنه» اگر ما اینجا خواب برویم، جبهه‌ى دشمن، پشت سنگر خودش معلوم نیست خواب رفته باشد؛ او بیدار است، علیه ما توطئه خواهد كرد.

خدمت مسئولین محترم استان فارس ، اعضای محترم شورای نگهبان و مجلس محترم خبرگان رهبری

با سلام و احترام به استحضار می رساند در تاریخ 2/6/89 آقای علی محمد دستغیب در طی سخنرانی خود خواسته یا ناخواسته ولایت فقیه را شجره خبیثه و میوه ی این شجره را چون حجاج که یکی از کثیف ترین افراد تاریخ می باشد معرفی می کند و این در حالی است که در همین روزها در سایت خود جوابیه استفتائی در پاسخ به تفاوت فتوا و حکم درج می شود مبنی براینکه "فتوا در احکام کلّیه است و حکم در موضوعات است و حکم حاکم شرع، لازم الاتّباع برای همه است، مگر برای کسی که بداند حاکم اشتباه نموده است" و در اصل این به مبنای بری دانستن خود و اطرافیان از پیروی اوامر ولایت شبه رسول الله و ائمه اطهار یعنی ولایت فقیه است. چند روز پیش از انی ماجرا نیز در ادامه ی اظهارات مغالطانه خود بر تغلب در انتخابات می گویند "انتخابات مردمی بدون دخالت ناصحیح شورای نگهبان و یا دیگری برگزار شود؛" که همه مشتی از خروارهاست.

در این صحبت و بیانیه اخیر(شجره خبیثه) جملات دیگری نیز به کار رفته که مورد اعتراض بسیاری از علما حتی فراتر از استان فارس از جمله امام جمعه محترم مشهد قرار گرفت. در این میان مردم حزب الهی و اقشاری چون بسیجیان و روحانیون از این گفته های فتنه گون که مورد حمایت ضد انقلابیون و سلطنت طلبان و کلیه دشمنان نظام جمهوری اسلامی قرارگرفته بود بسیار ناراحت و خشمگین شدند که در روز جمعه 13/6/89 پس از گذشت یازده روز و عدم برخورد مناسب مسئولین استان با این اظهارات شیطانی و ضد ولایت توسط این فرد خود فروخته، وظیفه خود دانسته اعتراض شدید خود را با تحصنی عقلانی و دور از جنجال و عزاداری در حیاط مسجد ضرار(قبا) خواستار حضور علی محمد دستغیب شدند تا به سوالات و اعتراضات مردم حزب الهی جواب دهد اما؛ متاسفانه با سنگ، شیشه ، میله آهنی، دهانه و دریچه ی کولر، تابوک، آجر و هر چه که از دشمنان توقع می رفت عوامل افراطی حامی ایشان که بسیاری، از طلاب و روحانیون ایشان بودند مواجه گردیدند (پرتاب از پشت بام به حیاط مسجد). در ضمن این اعمال فحاشی های آنان و پاره کردن و کندن تمثال نایب امام زمان، امام خامنه ای(دام عزه) آتشی بود افزون بر داغ زخم های این جمع عزادار.

نهایت کاراینکه 70 الی 80 نفر از امت حزب ا... ولایتمدار شیراز از جمله بسیجیان غیور، روحانیون و خانواده شهدا زخمی شده و عده ای به بیمارستان برای درمان انتقال یافتند .

روز بعد افراد مجروح اقدام به شکایت نمودند و اطلاعات نیروی انتظامی فارس مامور رسیدگی به پرونده افراد شد. باید به عرض برسانم که در تاریخ 24/6/89  حجت الاسلام اسفندیاری که یکی از مجروحین این حمله وحشیانه و نیز یکی از شاکیان بود، به همراه دو نفر دیگری از روحانیئن جهت رسیدگی به پرونده ها فراخوانده می شوند که متاسفانه پس از مراجعه آنان بازداشت می شوند. با پیگیری مسئولین استان دو نفر (حجت الاسلام جابر و آذرنیا) با قید ضمانت آزاد می شوند اما حاج محمدصادق اسفندیاری خیر!

با توجه به پیگیری مکرر امام جمعه محترم شیراز ودیگر مسئولین متاسفانه دادستان ویژه روحانیت هیچگونه همکاری با آقایان نمی کند و ایشان را از روز چهارشنبه تا روز شنبه در بازداشتگاه اداره اطلاعات نگه می دارد و روز شنبه نیز با قرار 10 میلیون تومان و ذکر اتهاماتی همچون برهم زدن نظم عمومی و شرکت در نزاع دسته جمعی و کارهای خلاف شان روحانیت!! وی را موقتا آزاد می کنند و ظهر همان روز حجت الاسلام و المسلمین ولدان را بازداشت و تا عصر روز دوشنبه نگه می دارند و حال توجه شما مسئولین را به نکات قابل توجه جلب می کنیم:

اتهام بر هم زدن نظم عمومی: ما افراد حزب الهی و خانواده شهدا این سوال را داریم که؛ در روزهای انقلاب، زمانی که مردم جهت لبیک به نایب امام زمان(عج) خود ، امام خمینی(ره) در خیابان حاضر شدند و یا حسین(ع) گویان از ولی امر خویش حمایت می کردند، عوامل ساواک در اطلاعیه های خود، آنان را افراد اغتشاش گر و بر هم زننده نظم عمومی معرفی می کردند و به این اتهام روانه زندان می کردند؛ آیا پس از گذشت بیش از 30 سال از انقلاب هنوز مسئولین ما فرق اغتشاش گر را با حامیان اصل ولایت بر حق فقیه، همان امت حزب الهی و خانواده ی شهدا، نمی دانند؟!!

شرکت در نزاع دسته جمعی: ما از اول پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی شاهد این بودیم که مردم غیور ایران اسلامی، خودجوش و بدون اینکه مسئولین حتی از آنان درخواست کنند نیز درصحنه حضور داشته اند و از همان روزها تا کنون در درگیری های بسیاری با تمام قوا و قرار دادن دل و جان و مال تمام و کمال وسط میدان، این مردم حضور داشته و از انقلاب و ارزش های آن حمایت و دفاع کرده اند (درگیری های زمان رجوی، بنی صدر، ملی گراها، لیبرالها و مخالفت جدی با مراجع آمریکایی و ساده لوح همچون شریعتمداری و..) که این حضور پرشور و شعور به فضل الهی خود باعث خوشنودی دل نایب برحق امام زمان خویش و بالطبع به دست آوردن رضایت امام زمان(عج) شده- ان شاء ا... ؛ حال جواب این سوال را بدهید؛ تاریخ تصویب این قانون مضحک که هرگاه آحاد مردم به دفاع از انقلاب و اصلی ترین رکن آن یعنی ولایت و ولی فقیه ، با دشمنان انقلاب و افراد خود فروخته و حامیان افراطی و بی حیای آنان که خائنین به نظام و انقلاب و خون شهدای عزیزند درگیر شوند و زخمی گردند؛ باید به اتهام نزاع دسته جمعی دستگیر و بازداشت گردند؟!!

انجام کارهای خلاف شان روحانیت: از آنجا که روحانیون پیش قدم و علمدار این انقلاب بوده اند و همیشه در درگیری با منافقین، دشمنان دین و دیانت، ضد انقلابیون، این روحانیون بودند که خط شکن و جلودار مردم بوده و حضور آنان در درگیری ها باعث قوت قلب افراد حزب الهی و مدافع انقلاب بوده و همانطور که حضرت امام خمینی(ره) فرمودند:

"من با یقین شهادت مى‏دهم كه اگر افرادى غیر از روحانیت جلودار حركت انقلاب و تصمیمات بودند امروز جز ننگ و ذلت و عار در برابر امریكا و جهانخواران و جز عدول از همه معتقدات اسلامى و انقلابى چیزى برایمان نمانده بود"صحیفه امام، ج‏21، ص: 288

حال چه شده است که بعد از سی سال، مبارزه ی روحانیون حق طلب و ولایتمدار با دشمنان انقلاب و اصول را خلاف شئونات روحانیت می دانند!! مگر وصیت امام امت(ره) درمورد حضور قاطع و مستمر روحانیون درصحنه و در کنار مردم حزب الهی را فراموش کرده اید؟!

بهتر نیست که مجدداً وصیت نامه حضرت امام(ره) را برای یکبار هم که شده بطور کامل و دقیق مطالعه نماییم تا بهتر تصمیم بگیریم؟!

درپایان ما خانواده ی شهدا و ایثارگران و بسیجی، آن مقام مسئول را به هوشیاری ولایتی و دور از هرگونه توجه به خواسته های افراد نفوذی که قصد دارند با برخورد قضایی با امت حزب ا... و ولایتمدار، آنان را خانه نشین کنند هشدار می دهیم که مسئولین دلسوز باید خود بدانند که هدف آنان این است که  نایب امامشان را بی یار و علمدار گذارند تا عوامل خود فروخته به راحتی بتوانند هر آنچه در نیات شومشان نقش بسته بدون هیچ مانعی به راحتی انجام دهند ؛ یقین بدانید هرگونه کوتاهی در حمایت از ولایت تاوان سختی از جمله برای این نظام مقدس درپی خواهد داشت، پس؛ شما هم از امت حزب ا... و ولایتمدار و بسیج مردمی حامی ولایت حمایت قاطع خود را چه لفظی و چه عملی اعلام دارید و لحظه ای در این بیانات بنیانگذار بصیر انقلاب تفکر نمایید:

 

آیا مدرسین محترم كه ستون محكم انقلاب در حوزه‏هاى علمیه بوده‏اند- نعوذباللَّه- به اسلام و انقلاب و مردم پشت كرده‏اند؟ مگر همانها نبودند كه در كوران مبارزه حكم به غیرقانونى بودن سلطنت دادند؟ مگر همانها نبودند كه وقتى یك روحانى به ظاهر در منصب مرجعیت از اسلام و انقلاب فاصله گرفت، او را به مردم معرفى كردند؟ آیا مدرسین عزیز از جبهه و رزمندگان پشتیبانى ننمودند؟ اگر خداى ناكرده اینها شكسته شوند چه نیرویى جاى آنان را خواهد گرفت؟ و آیا ایادى استكبار، روحانى نماهایى را كه تا حد مرجعیت تقویت نموده است، فرد دیگرى را بر حوزه‏ها حاكم نمى‏كنند؟ و یا آنها كه در توفان پانزده سال مبارزه قبل از انقلاب و ده سال حوادث كمرشكن بعد از انقلاب نه غصه مبارزه و نه غم جنگ و اداره كشور را خورده‏اند و نه از شهادت عزیزان متأثر شده‏اند و با خیالى راحت و آسوده به درس و مباحثه سرگرم بوده‏اند مى‏توانند در آینده پشتوانه انقلاب اسلامى باشند؟

راستى شكست هر جناحى از علما و طلاب انقلابى و روحانیون و روحانیت مبارز و جامعه مدرسین، پیروزى چه جناحى و چه جریانى را تضمین مى‏كند؟ جناحى كه پیروز شود یقیناً روحانیت نیست و اگر آن جناح الزاماً به روحانیت رو آورد، راستى به سراغ كدام قشر و تفكر از روحانیت مى‏رود؟ خلاصه اختلاف به هر شكلى كوبنده است. وقتى نیروهاى مؤمن به انقلاب .. به مرز جبهه بندى برسند، آغاز باز شدن راه استفاده دشمنان خواهد بود..

صحیفه امام، ج‏21، ص: 287

و نتیجه این بیانات یک جمله است ؛ فاصله افتادن بین ما و شما در این راه خطیر، راه پیروزی جناح مورد علاقه استکبار است.

 

نباید با دشمن همصدا شد، نباید جدول دشمن را پر كرد، پازل دشمن را تكمیل كرد، صداى دشمن را در داخل بازتاب داد؛ اینها را باید مراقبت كرد. امام خامنه ای

 

(( دفاع از انقلاب، دفاع از خدا و ائمه است.)) آیت الله نوری همدانی


و السلام علی من اتبع الهدی

وعجل اللهم فی فرج مولانا صاحب الزمان(عج)

جمعی از  اهالی حزب اللهی شیرازبرچسب ها : بسمه تعالی «من نام لم ینم عنه» اگر ما اینجا خواب برویم ,  جبهه‌ى دشمن ,  پشت سنگر خودش معلوم نیست خواب رفته باشد؛ او بیدار است ,  علیه ما توطئه خواهد كرد. خدمت مسئولین محترم استان فارس ,  روحانى نماهایى را كه تا حد مرجعیت تقویت نموده است ,  نباید جدول دشمن را پر كرد ,  خدمت مسئولین محترم استان فارس ,  اعضای محترم شورای نگهبان و مجلس محترم خبرگان رهبری , 


mihanblog.com