تبلیغات
.::خبرنامه حکایت مو و ماست::. - بیانیه تحلیلی شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی 90 دانشگاه و مراکز آموزش عالی فارس
.::خبرنامه حکایت مو و ماست::.
مـا در شرایط بـــدر و خیبـــریـم..
منوی اصلی
مطالب پیشین
موضوعات وبلاگ
وصیت شهدا
وصیت شهدا
لینک دوستان
پیوندهای روزانه
نویسندگان
آمار وبلاگ
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • کل بازدیدها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین به روز رسانی :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل مطالب :
درباره

سلام
"هدف ما مبارزه با اسرائیل است. هر که می آید بسم الله و گرنه خداحافظ."
سردار حاج احمد متوسلیان
جستجو


آرشیو مطالب
صفحات مجزا
لوگوی دوستان

ابزار و قالب وبلاگ

کاربردی
 حکایت مو و ماست

یا ضامن آهو جامعه مجازی نصر
ابر برچسب ها
هو العلیمــــــ ..


 پشمینه پوشان را به حریم مقدس مرجعیت راهی نیست..

مردم شهید پرور شهر مقدس شیراز

    "آمریکا و استکبار در تمامی زمینه ها افرادی را برای شکست انقلاب اسلامی در آستین دارند، در حوزه ها و دانشگاه ها ... قدرت های بزرگ چپاولگر در میان جامعه افرادی به صورت های مختلف از ملی گراها و روشنفکران مصنوع و روحانی نمایان که اگر مجال یابند از همه پرخطر تر و آسیب رسان ترند، ذخیره دارند که گاهی سی چهل سال با مشی اسلامی و مقدس مآبی و حیله های دیگر با صبر و بردباری در میان ملت ها زیست می کنند و در موقع مناسب ماموریت خود را انجام می دهند.

    آیا ایادی استکبار، روحانی نماهایی را که تا حد مرجعیت تقویت نموده است، یا فرد دیگری را در حوزه ها حاکم نمی کند؟"

امام خمینی (ره) صحیفه نور جلد 21 ص97

    "روحانیون وابسته ضررشان از هر فرد ناپاك دیگر بیشتر است و همیشه این دسته از روحانیون مورد لعن و نفرین خدا و رسول و مردم بوده اند و ضربات اصلی را به این انقلاب روحانیون وابسته و مقدس مآب و دین فروش زده اند و می زنند و روحانیون متعهد ما همواره از این بی فر هنگ ها متنفر و گریزان بو ده اند."

امام خمینی- صحیفه نور جلد 20 صفحه ی 243

     سخن امام روح الله باردیگر در خصوص روحانی نماها و ساده لوح ها همچون علی محمد دستغیب مصداق یافته است .چرا که پایگاه اعزام شهیدان به جبهه ها ، امروز کانون ضدانقلاب و منافقین و بیگانگان گشته است .گستاخی به حد اعلا رسیده ، خواص و برخی از علما سکوت اختیار کرده اند. حریم ها و مسلمات مذهب حقه ی جعفری و ولایت فقیه و قانون اساسی لگدمال صوفی مسلکان شده است. افرادی که هیچ قرابتی با حوزه ی فقاهتی و حریم مقدس مرجعیت تشیع ندارند چون عرصه را خالی دیده اند افسارگسیخته ، زبان به یاوه گویی گشوده اند. سخن فراتر از حدود خانقاه خود می گویند و فراموش کرده اند که پشمینه پوشان را به حریم مقدس مرجعیت راهی نیست. خود را شاگرد امام فقیهی می دانندکه هیچ نسبتی با رمل و اسطرلاب، خواب و تعطیل عقل و نوچه پروری نداشت. خود را پرورش یافته ی شهید محراب می دانند حال آنکه شهید محراب در دفاع از ولی فقیه زمان با کسی برادر و فامیل نبود و چنین عمامه به سر هایی که از نائب امام تبعیت نمی کنند را لعن میکرد . می گویند 50 سال در حوزه ی علمیه فقه، اصول و رجال و تفسیر و نهج البلاغه تدریس کرده اند و شاگرد پرورش داده اند و همین شاگردان تفسیر و رجال و اصول و مریدان خانقاه آتشی ها بودند که  روز قدس تمام درس های استاد اخلاق را به خوبی پس دادند و با چماق و سنگ وقمه مردم روزه دار را به قصد كشتن كتك زدند.

     مشروعیت ولایت فقیه را از جانب مردم می دانند و می گویند" ولایت فقیه یک معنای اللهی است که حتما باید از طرف مردم یعنی استقبال مردم و اتفاق مسلمین و اعتنای قلبی مردم باشد" البته تازگی ندارد که این جماعت حامی فتنه ی سبز از مردم می گویند ولی چشمان ضعیفشان را بر روی ندای امت بسته اند. یا بر اثر کهولت سن نمی بینند یا  خدا بر اثر کوردلی مهر بر قلب و گو ش و پرده بر چشمشان زده است که عشق و لبیک امت را به مولایشان نمی بینند.

     دائم از قانون اساسی می گویند اما حتی به اصول مسلم آن نیز اعتقادی ندارند و بر خلاف قانون اساسی ادعا می کنند که مجلس خبرگان نمی تواند ولی فقیه را مشخص کند حال انکه بر اساس اصل  5 و 107 قانون اساسی این وظیفه بر عهده ی خبرگان رهبری است.

خبرگان رهبری را فاقد صلاحیت می دانند و معلوم نیست چگونه عضو مجلسی هستند که آن را قبول ندارند. صد البته کافر همه را به کیش خود پندارند و چون خود مرجع خوانده ایست که مورد تایید جامعه ی مدرسین و مراجع عظام نمی باشد این گمان را به سایر علمای ربانی برده و گمان می کند بقیه هم همانند او فاقد صلاحیتند.

 

     "در حوزه های علمیه هستند افرادی كه علیه انقلاب و اسلام ناب محمدی فعالیت دارند امروز عده ای با ژست مقدس مآبی چنان تیشه به ریشه ی دین و انقلاب و نظام می زنند كه گوی وظیفه ای غیر از این ندارند. خطرتحجرگرایان ومقدس نمایان در حوزه های علمیه كم نیست. طلاب عزیز لحظه ای از فكر این مارهای خوش خط و خال كوتاهی نكنند. اینها مروج اسلام آمریكایی اند و دشمن رسول الله آیا در مقابل این افعی ها نباید اتحاد طلاب عزیز حفظ شود؟"

                                                    امام خمینی – صحیفه ی نور- جلد 21 ص 91

    امروز علی محمد دستغیب  همان وارث شیخ ساده لوح ، عمله ی استكبار جهانی و مروج اسلام امریكایی شده است. خود فردی ساده لوح و سبك عقل است و هرآنچه می گوید دیكته اطرافیان وابسته ی اوست و با سفارش همان عده ی وابسته به بیگانه جهت ساختار شکنی و توهین به میراث ماندگار حضرت روح الله و لگدمال کردن ارزش های امت هیچ مانعی را در مقابل خود نمی بیند. قدر مسلم آن است که اطرافیان وی ، هر بار که واکنش مسئولین و خواص را آزموده  و آستانه ی تحریک آنان را سنجیده اند که بار دیگر وزنه هتاکی را سنگین تر کرده و تندتر و صریح تر به یاوه گویی می پردازند. مردم و جوانان عزتمند شهر مقدس شیراز به وظیفه خود عمل کرده اند .

    اما مدیریت ارشد استان، دستگاه قضایی و امنیتی استان بویژه دادسرای ویژه روحانیت  باید پاسخگوی افکار عمومی باشند که با چه استدلالی در برابر یکی از پروژه های سرویس های بیگانه اینگونه مسامحه می کنند!

     "اگر سکوت علمای دین موجب جرات ستمکاران بر ارتکاب بقیه محرمات و ایجاد بدعت ها شود، سکوت کردن بر آنها حرام است بر آنها واجب است انکار نمایند اگرچه در ازبین بردن معصیتی که مرتکب می شود، تاثیری نداشته باشد."                     

   امام خمینی (ره)تحریرالوسیله،ج2،ص306

 

   حال باید از اساتید خود سوال کنیم که آیا با توجیه عدم تاثیر می توان سکوت کرد؟ آیا سکوت آنها یکی از عوامل هتاکی بیشتر امام جماعت مسجد ضرار نیست؟

       ولایت همچون آفتاب روشن ، امید بخش جان های شیفته و عاشق و آزاده ای خواهد بود که با تاسی از راه پرفروغ اول شهیده ی راه ولایت حضرت فاطمه زهرا (س) دل درگروی مولای ربانی خویش امام خامنه ای (مدظله عالی )داده اند و در این مسیر گزافه گویی یاوه گویان را  برای شناخت سموم و مرض ها و راه های مقابله با آن تعبیر خواهند نمود و ذره ای در مسیر دفاع از ولایت سستی و تردید نخواهند کرد،اما با سکوت امروز خواص ، بیم آن می رود که این انزوا و انفعال و دورماندن از نوجوانان و جوانان ولایتمدار که نه کرسی های اساتید بزرگ را درک کرده اند و نه منبر های عرفا و علما ، آنها را از قطار انقلاب  و امت جدا سازد و در نهایت این جوانان باشند که باعث شادی دل ولیعصر صاحب الزمان (عج )گردند.

     اینها از فقهای اسلام نیستند و بسیاری از طلبه های این کانون فتنه معمم شده اند تا برای استکبار دعا کنند.

    "اینها را باید رسوا کرد ، تا اگر آبرو دارند در بین مردم رسوا شوند ، ساقط شوند اگر اینها در اجتماع ساقط نشوند امام زمان را ساقط می کنند.باید جوانهای ما عمامه اینها را بردارند.عمامه این آخوندهایی که به نام فقهای اسلام ، به اسم علمای اسلام اینطور مفسده در جامعه مسلمین ایجاد می کنند باید برداشته شود.چرا عمامه اینها را بر نمی دارند.من نمی گویم بکشند !اینها قابل کشتند نیستند لکن عمامه از سرشان بردارند."                                                   

امام خمینی (ره) ولایت فقیه ص.7  

  

 

     مسئولین استان از دستگاه قضایی و اجرایی گرفته تا نمایندگان مجلس باید بدانند که مشروعیت آنان در گرو دفاع از ولایت است. چنانچه مسئولین به وظیفه خود عمل نکنند جوانان عزیز در لبیک به پیام امام عظیم الشان راحل در خصوص این روحانی نماها عمامه از سر آنان بر خواهند داشت.

    ما دانشجویان به عنوان فرزندان ملت عدم برخوردذ با امام جماعت مسجد ضرار و طلبه های این مسجد را عامل اصلی تشنجات و مشکلات فعلی برآمده از این مسجد می دانیم و خواستار برخورد قاطع با آنان می باشیم و در صورت عدم برخورد پیگیری های خود را در خارج از استان شروع خواهیم کرد و این هیچ پیامی جز ناکارآمدی مسئولین و دستگاه قضای به خصوص دادسرای ویزه روحانیت استان نخواهد داشت.  مسئولین شورای عالی امنیت ملی نیز باید با درک ابعاد ضد امنیتی این جرثومه در فارس تصمیمات قاطع در خصوص این مسجد اتخاذ کنند.

شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی 90 دانشگاه و مراکز آموزش عالی فارس

 

اللهم عجل لولیک الفرج..موضوع : حماسه حسینی.. ,  درد دل ؛ , 


mihanblog.com