تبلیغات
.::خبرنامه حکایت مو و ماست::. - حضور رئیس جمهور در لبنان، تشویق حزب الله برای مقاومت
.::خبرنامه حکایت مو و ماست::.
مـا در شرایط بـــدر و خیبـــریـم..
منوی اصلی
مطالب پیشین
موضوعات وبلاگ
وصیت شهدا
وصیت شهدا
لینک دوستان
پیوندهای روزانه
نویسندگان
آمار وبلاگ
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • کل بازدیدها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین به روز رسانی :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل مطالب :
درباره

سلام
"هدف ما مبارزه با اسرائیل است. هر که می آید بسم الله و گرنه خداحافظ."
سردار حاج احمد متوسلیان
جستجو


آرشیو مطالب
صفحات مجزا
لوگوی دوستان

ابزار و قالب وبلاگ

کاربردی
 حکایت مو و ماست

یا ضامن آهو جامعه مجازی نصر
ابر برچسب ها
هو العلیم


نائب رئیس کمیسیون امنیت ملی:
حضور رئیس جمهور در لبنان، تشویق حزب الله برای مقاومت است.اسماعیل کوثری نائب رئیس کمیسیون امنیت ملی در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با همت آنلاین گفت: خط مقاومت مدافع حیثیت، شرف و اعتقاد کشورهای منطقه و مسلمانان جهان در برابر زورگویی ها و زیاده خواهی های کشورهای فرامنطقه ای و تابع استکبار است.

کوثری با اشاره به اهداف خط مقاومت بیان داشت: هدف خط مقاومت دفاع از اعتقادات و جایگاه مسلمانان است و در این بین عربستان با توجه به امکانات و جایگاهی که برای مسلمانان دارد می تواند از وضعیت بهتر و بالاتری برخوردار شود که متأسفانه با سیاست های نادرست تابعیت خود از مستکبرین را اعلام می دارد.

وی در خصوص سفر رئیس جمهور به لبنان با توجه به موقعیت جغرافیایی این کشور خاطر نشان کرد: سفر احمدی نژاد به لبنان به دلیل هم جوار بودن با رژیم اسرائیل غاصب و حضور حزب الله از اهمیت ویژه ای برخوردار است  و این سفر نشان دهنده حمایت عملی ایران از کشور های آزادی خواه و مستقل منطقه است.

کوثری اظهار داشت: گستردگی روابط کشورهای خط مقاومت سبب تقویت روحیه این کشورها می شود و این تعاملات می تواند در خنثی سازی توطئه های دشمنان مؤثر باشد.

همبستگی خط مقاومت انهدام رژیم صهیونیستی را به دنبال دارد

نماینده مردم تهران در خانه ملت تعاملات کشورهای خط مقاومت را منشأ کارهای بزرگی دانست و افزود: از دستاوردهای تعاملات و مراودات کشورهای خط مقاومت، بیرون راندن رژیم اشغالگر از فلسطین و در موضع قرار گرفتن مسلمانان در برابر این رژیم است.

وی ضمن ستودنی خواندن مقاومت لبنان در برابر رژیم اشغالگر قدس  ادامه داد: مسلمانان و به خصوص حزب الله نشان داده است که در مقابل رژیم صهیونیستی توانمندی های بسیاری دارد و در جنگ 33 روزه با مقاومت و ایستادگی تابوی قدرت اسرائیل را شکسته است.

کوثری افزود: سفر رئیس جمهور به لبنان علاوه بر روحیه به مردم لبنان و حزب الله، تشویقی برای مقاومت مسئولین در برابر رژیم اشغالی است.

نائب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در مجلس شورای اسلامی بیان داشت: نگرانی اسرائیل و آمریکا از قدرت گرفتن حزب الله و تشدید انگیزه مقاومت در بین مردم لبنان و کشورهای منطقه از مهمترین دلایل وحشت رژیم صهیونیستی از سفر احمدی نژاد به لبنان است؛ زیرا پیام اصلی این سفر یعنی ما ایستاده ایم و مقاومت می کنیم ، این در حالی است  که اسرائیل و آمریکا نمی خواهند کسی در برابر آن ها ایستادگی و مقاومت کند.

وی با اشاره به روابط ایران و سوریه تصریح کرد: دیدار و ارتباط ایران با کشورهای دوست و همسایه سوریه علاوه بر رابطه دوستی و تبادل نظر در مسائل مختلف منطقه بیانگر نزیک شدن ایران به کشورهای همسایه و قد علم کردن این کشورها در برابر سیاست های سلطه جویانه استکبار است و به طور قطع ایران و سوریه در کنار لبنان اجازه زورگویی به کشورهای استکباری را نخواهند داد.

کوثری در پایان خاطر نشان کرد: لبنان، سوریه و لبنان به عنوان خط مقاومت با تمام قوا از حیثیت و شرافت مسلمانان و کشورهای منطقه دفاع می کنند.


اللهم عجل لولیک الفرج..


برچسب ها : حضور رئیس جمهور در لبنان ,  تشویق حزب الله برای مقاومت ,  نائب رئیس کمیسیون امنیت ملی ,  اسماعیل کوثری ,  همت آنلاین ,  همبستگی خط مقاومت انهدام رژیم صهیونیستی ,  نماینده مردم تهران ,  جنگ 33 روزه , 

موضوع : انقلاب اسلامی ایران , 


mihanblog.com