تبلیغات
.::خبرنامه حکایت مو و ماست::. - بازتاب سفر دکتر محمود احمدی نژاد به لبنان
.::خبرنامه حکایت مو و ماست::.
مـا در شرایط بـــدر و خیبـــریـم..
منوی اصلی
مطالب پیشین
موضوعات وبلاگ
وصیت شهدا
وصیت شهدا
لینک دوستان
پیوندهای روزانه
نویسندگان
آمار وبلاگ
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • کل بازدیدها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین به روز رسانی :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل مطالب :
درباره

سلام
"هدف ما مبارزه با اسرائیل است. هر که می آید بسم الله و گرنه خداحافظ."
سردار حاج احمد متوسلیان
جستجو


آرشیو مطالب
صفحات مجزا
لوگوی دوستان

ابزار و قالب وبلاگ

کاربردی
 حکایت مو و ماست

یا ضامن آهو جامعه مجازی نصر
ابر برچسب ها
ارسال شده در چهارشنبه 21 مهر 1389 ساعت 06:50 ب.ظ توسط علمدارکوچولوی آقا
هو العلیماحمدی‌نژاد در نشست خبری مشترك با "میشل سلیمان ":
كشورهای منطقه از تمام امكانات‌ خود علیه‌ دخالت بیگانگان ‌استفاده كنند


به گزارش خبرنگار بین الملل موج، سفر دکتر محمود احمدی نژاد به لبنان از صبح امروز بازتاب گسترده ای در رسانه های جهان داشت.

خبرگزاری فرانسه: استقبال پرشور از دکتر احمدی نژاد در لبنان
خبرگزاری فرانسه با پوشش خبر سفر رئیس جمهور کشورمان به لبنان نوشت: دکتر محمود احمدی نژاد، رئیس جمهور ایران امروز در میان استقبال پر شور مردم لبنان به بیروت رسید. مقامات لبنانی در فرودگاه بیروت به استقبال رئیس جمهور ایران رفته و وی در میان استقبال هزاران نفر که در خارج از فرودگاه بیروت پرچم ایران را در دست داشتند روبرو شد. دکتر احمدی نژاد با لبخند برای مردم دست تکان داد و در میان فریادهای پر شور و شوق مردم به سمت کاخ ریاست جمهوری لبنان حرکت کرد.

آسوشیتدپرس: در لبنان از دکتر محمود احمدی نژاد بعنوان یک قهرمان استقبال شد
آسوشیتد پرس در گزارش خود نوشت: هزاران نفر از مردم لبنان در بزرگراه اصلی منتهی به فرودگاه بیروت به استقبال دکتر احمدی نژاد رفته و با در دست داشتن پرچمهای ایران و لبنان و پوسترهای عظیم دکتر احمدی نژاد به او خوش آمد گفتند. هنگام عبور خودروی حامل دکتر احمدی نژاد از میان مردم، جمعیت با سردادن فریاد شادی و پخش شیرینی از وی استقبال کردند و دکتر احمدی نژاد نیز با لبخند برایشان دست تکان می داد.

خبرگزاری رویترز: استقبال بی نظیر مردم لبنان از دکتر احمدی نژاد
خبرگزاری رویترز نیز با پرداختن به این سفر نوشت: هزاران نفر از مردم لبنان برای خوش آمدگویی به دکتر محمود احمدی نژاد به فرودگاه بیروت رفته و با پرتاب گل و پخش شیرینی از رئیس جمهور ایران استقبال کردند. رئیس جمهور ایران نیز با چهره ای خندان و تکان دادن دست از آنان قدردانی کرد. دکتر احمدی نژاد در میان استقبال پرشور مردم لبنان که از فرودگاه بیروت تا کاخ ریاست جمهوری لبنان صف بسته بودند به دیدار رئیس جمهور لبنان رفت. پرچمهای ایران، بنرهای خوش آمدگویی و پوسترهای دکتر احمدی نژاد در دستان مردم طی مسیر حرکت به چشم می خورد. در دستان مردم لبنان عکسهایی نیز از رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) و حضرت آیت الله خامنه ای رهبر جمهوری اسلامی ایران دیده می شد.

به گزارش خبرنگار بین الملل موج، سفر دکتر محمود احمدی نژاد به لبنان، در رسانه های رژیم صهیونیستی نیز بازتاب گسترده ای داشت.

روزنامه صهیونیستی یدیعوت آحارونوت: لبنان به دکتر احمدی نژاد خوش آمد گفت
این روزنامه رژیم صهیونیستی در اشاره به استقبال پرشور مردم لبنان از دکتر محمود احمدی نژاد، تلاش کرد تا سفر دکتر احمدی نژاد را برای تقویت حزب الله ارزیابی نماید.

روزنامه صهیونیستی هاآرتص از حضور هزاران نفر از مردم لبنان در فرودگاه بیروت با در دست داشتن پرچمهای ایران و لبنان و تصاویر دکتر محمود احمدی نژاد خبر داد.

روزنامه جروزالم پست این رژیم نیز از حضور دکتر احمدی نژاد در لبنان خبر داد و از آن بعنوان نخستین سفر وی به بیروت یاد کرد. در ادامه نیز به بررسی برنامه سفر دکتر احمدی نژاد به جنوب لبنان و بازدید وی از مناطق آسیب دیده طی جنگ 33 روزه پرداخت.

..


اللهم عجل لولیک الفرج..
برچسب ها : بازتاب سفر دکتر احمدی نجاد به لبنان ,  احمدی نجات ,  محمود احمدی نجاد ,  لبنان و مقاومت اسلامی استقبال از احمدی نژاد , 

موضوع : پیشرفت و امید .. , 


mihanblog.com