تبلیغات
.::خبرنامه حکایت مو و ماست::. - ::بیانیه تشکر از دکتر محمود احمدی نژاد برای سفر به مرکز مقاومت، لبنان::
.::خبرنامه حکایت مو و ماست::.
مـا در شرایط بـــدر و خیبـــریـم..
منوی اصلی
مطالب پیشین
موضوعات وبلاگ
وصیت شهدا
وصیت شهدا
لینک دوستان
پیوندهای روزانه
نویسندگان
آمار وبلاگ
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • کل بازدیدها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین به روز رسانی :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل مطالب :
درباره

سلام
"هدف ما مبارزه با اسرائیل است. هر که می آید بسم الله و گرنه خداحافظ."
سردار حاج احمد متوسلیان
جستجو


آرشیو مطالب
صفحات مجزا
لوگوی دوستان

ابزار و قالب وبلاگ

کاربردی
 حکایت مو و ماست

یا ضامن آهو جامعه مجازی نصر
ابر برچسب ها

هو عالم الغیب و الشهادة..

::بیانیه تشکر از دکتر محمود احمدی نژاد برای سفر به مرکز مقاومت، لبنان::

بَلى‏ مَنْ أَسْلَمَ وَجْهَهُ لِلَّهِ وَ هُوَ مُحْسِنٌ فَلَهُ أَجْرُهُ عِنْدَ رَبِّهِ وَ لا خَوْفٌ عَلَیْهِمْ وَ لا هُمْ یَحْزَنُونَ (بقره- آیه112)

سلام به مردی از جنس شجاعت و مقاومت.. سلام به سفرکرده ی به مرکز مقاومت، لبنان.. سلام بر محمود حامیان مستضعفان جهان.. احمدی نژاد..

چه زیبا بود به تکاپو افتادن به ظاهر ابرقدرتان از تنها سفر یک شخص به کشوری کوچک!..

گویی از ترس و خشم درحال احتضار بودند و باز  به آنها می گوییم: از ما ناراحت باشید و در این ناراحتی بمیرید.

" باید بسیجیان جهان اسلام در فكر ایجاد حكومت بزرگ اسلامى باشند و این شدنى است، چرا كه بسیج تنها منحصر به ایران اسلامى نیست، باید هسته‏هاى مقاومت را در تمامى جهان به وجود آورد و در مقابل شرق و غرب ایستاد." صحیفه امام، ج‏21، ص: 195

.. "و ما امروز مفتخریم كه مى‏خواهیم مقاصد قرآن و سنت را پیاده كنیم"صحیفه امام، ج‏21، ص: 397

"مسئولان ما باید بدانند كه انقلاب ما محدود به ایران نیست. انقلاب مردم ایران نقطه شروع انقلاب بزرگ جهان اسلام به پرچمدارى حضرت حجت- ارواحنافداه- است كه خداوند بر همه مسلمانان و جهانیان منت نهد و ظهور و فرجش را در عصر حاضر قرار دهد." صحیفه امام، ج‏21، ص: 327

و امروز دوباره ندایی از ایران زمین به پا خواسته که هرف و نتیجه آن پیاده سازی سنتی است که بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی، امام خمینی(ره) برپاداشتند، یعنی شکستن ابهت پوشالی غرب، سالها بود که جلای تازه ای نمی گرفت و گاهی می رفت تا جهت و سوی عکس به خود گیرد.

ولی این بار با ابتکاری نو، این سنت خمینی گون ، بلکه الهی، رنگ و جلایی تازه به خود گرفت. سنتی در جهت عملی کردن کلامی از جنس نور که "استکبار هیچ غلطی نمی توانند بکند" ، و این بار با سفر دومین شخص میهن اسلامی ما ، و دومین دشمن خونین استکبار جنایتکار به خصوص رژیم غاصب صهیونیستی که سالهاست نشان داده در کشتار مردم بی گناه و حتی سران دول قانونی به خود هیچ ترس و واهمه ای راه نمی دهد و در این راه دست به هر جنایت بی شرمانه ای می زند، به کرسی عمل نشست.

پس از جنگ 33روزه و 22 روزه ، لبنان جنگی 2روزه، اما این بار نه جنگ سخت ، بلکه جنگ نرمی که از تمام سالها دم از سازش زدن ها سخت تر بود را به خود دید. ابهت صهیون باز در هم شکست ، آنگاه که دشمن خونین آنها، کسی که حتی وجودش و تحمل لحظه ای بودنش برای غرب وحشی و جنایتکاران جنگی همچون امریکا و رژیم غاصب صهیونیستی سخت و دشوار بود، پس از پیروزی شور آفرین و چندباره در دل امریکا ، این بار قصد سفر به نقطه ی مرزی خطر را کرد. به منطقه ای که بارها از آن صدای کور تهدید مرگ را شنیده بود. اما باید این غوغاسالاران ابهت پوشالیشان در تهدید ها دوباره شکسته می شد.

و این تنها بخشی از ماجرا بود و بخشی دیگر، به کرسی نشاندن آرمان های بزرگ بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی، امام خمینی(ره) بود، آنگاه که فرمودند:

ملتهاى مسلمان باید به فكر نجات فلسطین باشند و مراتب انزجار و تنفر خویش را از سازشكارى و مصالحه رهبران ننگین و خودفروخته‏اى كه به نام فلسطین، آرمان مردم سرزمینهاى غصب شده و مسلمانان این خطه را به تباهى كشیده‏اند به دنیا اعلام و نگذارند این خائنان بر سر میز مذاكره‏ها و رفت وآمدها، حیثیت و اعتبار و شرافت ملت قهرمان فلسطین [را] خدشه‏دار كنند، كه این انقلابى نماهاى كم شخصیت و خودفروخته به اسم آزادى قدس به امریكا و اسرائیل متوسل شده‏اند. عجبا كه هر روز از فاجعه خونبار غصب فلسطین بیشتر مى‏گذرد، سكوت و سازش سران كشورهاى اسلامى و طرح مماشات با اسرائیل غاصب بیشتر وحتى از تبلیغ و شعار رهایى بیت المقدس هم خبرى به گوش نمى‏رسد و اگر دولت و مردم كشورى همانند ایران كه خود نیز در حالت دفع تجاوز و جنگ و محاصره است، به پشتیبانى از مردم فلسطین برخاسته و فریاد مى‏زند، او را محكوم مى‏كنند و حتى از اینكه یك روز هم به نام قدس برگزار شود، وحشت نموده‏اند. نكند كه اینان تصور كرده‏اند كه گذشت زمان، سیرت و صورت جنایتهاى اسرائیل و صهیونیزم را دیگرگون ساخته است و گرگهاى خون آشام صهیونیزم، از فكر تجاوز و غصب سرزمینهاى از نیل تا فرات دست برداشته‏اند. مسئولین محترم كشور ایران و مردم ما و ملتهاى اسلامى از مبارزه با این شجره خبیثه و ریشه كن كردن آن، دست نخواهند كشید و به یارى خداوند تعالى از قطرات پراكنده پیروان اسلام و توان معنوى امت محمد- صلى اللَّه علیه و آله وسلم- و امكانات كشورهاى اسلامى باید استفاده كرد و با تشكیل هسته‏هاى مقاومت حزب اللَّه در سراسر جهان اسرائیل را از گذشته جنایت بار خود پشیمان و سرزمینهاى غصب شده مسلمانان را از چنگال آنان خارج كرد."

و اگر نبود بصیرت ایرانیان و در راس آنان نایب بر حق امام عصر(عج)، امام خامنه ای(دام عزه) ، چه بسا خائنان به مسلمین جهان و بلکه بالاتر خائنین به دستورات الهی بر کرسی نشسته بودند و آنگاه باید فاتحه ی ارزش های قیام عاشورایی ملل آزاده و حمایت از آنها توسط تنها حامی حقیقیشان را می خواندیم. و چه زیبا امیرمومنان امام علی (ع) فرموده اند که: "وفاداری با خیانتکاران نزد خدا نوعی خیانت، و خیانت به خیانتکاران نزد خدا وفاداری است".

بعد دیگر این سفر باشکوه، خنثی کردن توطئه ی شوم و کثیف انگلیسی "تفرقه" بود. وقتی که تمام گروه ها و احزاب و اقوام لبنان ، به دیدار یک شخص با دشمن واحد می روند و همه به دنبال روح اتحاد می گردند، باید یقین داشت به حول الهی دایره ای از اتحاد شکل خواهد گرفت، هرچند شاید کمی طول کشد و هرکس خود را از این دایره خارج گرداند نشان از دوستی با آن دشمن واحد دارد.

این سفر نشان داد که مقاومت آزادگان جهان و خوی آزادگی، نه تنها در مسلمان، بلکه در مسیحیان و دیگر اقوام و مذاهب و شرایع نیز به چشم می خورد.

این است دلیل ترس و واهمه ی زورگویان بد عاقبت جهان. و هرکه در این راه خلاف جهت حرکت کند بداند دو راه بیشتر وجود ندارد، یا حامی مستضعفان جهان باید بود ، یا مستکبران.

خداوند را دوباره و بلکه صدباره شاکریم که پس از سالها خفقان دوری از اندیشه های ناب امام، باز مردی از جنس افکار و اعمال روح ا... به پای کار آمد تا نشان به همگان نشان دهد "می شود" اگر بخواهیم..

و از خداوند می خواهیم به ما توان آن را بدهد که از زمینه سازان ظهور امام زمان(عج) و یاوران واقعی آن حضرت باشیم. ان شاء الله


فَاصْبِرْ إِنَّ وَعْدَ اللَّهِ حَقٌّ وَ لا یَسْتَخِفَّنَّكَ الَّذینَ لا یُوقِنُونَ..


::کانون فرهنگی مسجد ولی عصر(عج)

 شهر ولایتمدار صدرا::اللهم عجل لولیک الفرج و اید امامنا الخامنه ایبرچسب ها : سئولان ما باید بدانند ,  س از جنگ 33روزه و 22 روزه ,  دشمن خونین ,  فكر نجات فلسطین ,  ::کانون فرهنگی مسجد ولی عصر(عج) ,  شهر ولایتمدار صدرا ,  زمینه سازان ظهور امام زمان(عج) و یاوران واقعی آن حضرت , 

موضوع : انقلاب اسلامی ایران ,  پیام .. , 


mihanblog.com