تبلیغات
.::خبرنامه حکایت مو و ماست::. - چرا از دانشمندان هسته ای محافظت نمی شود؟
.::خبرنامه حکایت مو و ماست::.
مـا در شرایط بـــدر و خیبـــریـم..
منوی اصلی
مطالب پیشین
موضوعات وبلاگ
وصیت شهدا
وصیت شهدا
لینک دوستان
پیوندهای روزانه
نویسندگان
آمار وبلاگ
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • کل بازدیدها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین به روز رسانی :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل مطالب :
درباره

سلام
"هدف ما مبارزه با اسرائیل است. هر که می آید بسم الله و گرنه خداحافظ."
سردار حاج احمد متوسلیان
جستجو


آرشیو مطالب
صفحات مجزا
لوگوی دوستان

ابزار و قالب وبلاگ

کاربردی
 حکایت مو و ماست

یا ضامن آهو جامعه مجازی نصر
ابر برچسب ها
ارسال شده در جمعه 23 دی 1390 ساعت 11:06 ب.ظ توسط علمدارکوچولوی آقا

هو عالم الغیب و الشهادة


چرا از دانشمندان هسته ای محافظت نمی شود؟!..
شهید مهندس مصطفی احمدی روشن

 ترور شهید احمدی روشن اگرچه خباثت و کثیفی روزافزون استکبار را نشان میدهد اما با صرف گفتن این مسائل که آمریکا و اسرائیل چقدر با جمهوری اسلامی ایران دشمن اند٬ واقعیت این است که دانشمندان هسته ای ما حفظ نمی شوند.

 

ترور این شهید بزرگوار که از رویش های انقلاب اسلامی بوده و توانسته بود در سن 32 سالگی یکی از مهمترین قسمت های سایت نطنز یعنی معاونت بازرگانی را که مسئول خرید برخی تجهیزات بوده است را مدیریت کند٬ باز هم یک سوال را که چند سالی است در ذهن مردم بوجود آمده به سر زبان ها آود: چرا از دانشمندان و مسئولان هسته ای محافظت نمی شود؟

 

اگرچه در پاسخ به این سوال می توان احتمال داد که این مسائل شنیده شود که مگر یکی و یا دو تا هستند که محافظت شود؟ نمی توانیم اولویت بندی کنیم و ... اما به هرحال اگر این ترورها نشان دهنده قوت سیستم های اطلاعاتی دشمنان ما است٬ از آن طرف هم نشان دهنده ضعف سیستم اطلاعاتی ما در مقابل آنان در این یک مصداق است.

 

هیچ انسان عاقلی نمی تواند دستاوردهای فوق العاده وزارت اطلاعات جمهوری اسلامی ایران را در چند سال اخیر منکر شود. دستاوردهایی که سیستم های اطلاعاتی استکبار را انگشت به دهان کرده. آنان متعجب اند که ایرانیان چگونه می توانند عمیق ترین عملیات های اطلاعاتی را با دقت بالا انجام داده و به مقصود نهایی برسند.

 

به نظر می رسد تمرکز بسیار دشمن در از میان برداشتن دانشمندان هسته ای در چند سال اخیر٬ منجر شده است تا سرمایه گذاری بسیاری روی این پروژه ضد انسانی کند. همین مسئله موجب شده است تا دقت آنان در انجام این پروژه ها بالا برود و بتوانند به هدف خود برسند.

 

اما سوال اصلی این است که جمهوری اسلامی ایران در مقابل این حربه٬ چه تدابیری اندیشیده است؟ سوالی که بعد از هر ترور دهن بسیاری از دلسوزان انقلاب را به خود مشغول می کند. و هرچه دیرتر به این سوال پاسخ داده شود٬ دانشمندان بیشتری شهید خواهند شد.

 


اسامی شهدای هسته ای از سال ۵۷ تا به امروز:

شهید پرویز منشادی در سال ۱۳۵۷ ، شهید سید علی موسوی ، شهید رمضان رستمی ، شهید پرویز احمدی ، شهید عنایت الله امینی ، شهید علی اصغر حسین زاده احمدی ، شهید محمد علی مهدوی ، شهید سید احمد طیب زاده دزفولی ، شهید محمود علیمحمدی، شهید مجید شهریاری، شهید داریوش رضایی نژاد، شهید مصطفی احمدی روشن

 

علم دانشمندان هسته ای بر زمین نمی ماند

 

منابع:

 Shiraze.ir

http://bato.bloghaa.comبرچسب ها : دانشمندان هسته ای ,  اسامی شهدای هسته ای از سال ۵۷ تا به امروز: ,  شهید پرویز منشادی در سال ۱۳۵۷ ,  شهید سید علی موسوی ,  شهید رمضان رستمی ,  شهید پرویز احمدی ,  شهید عنایت الله امینی ,  شهید علی اصغر حسین زاده احمدی ,  شهید محمد علی مهدوی ,  شهید سید احمد طیب زاده دزفولی ,  شهید محمود علیمحمدی ,  شهید مجید شهریاری ,  شهید داریوش رضایی نژاد ,  شهید مصطفی احمدی روشن , 


mihanblog.com