تبلیغات
.::خبرنامه حکایت مو و ماست::. - چیدن خشت کج در مجلس ممنوع!!..
.::خبرنامه حکایت مو و ماست::.
مـا در شرایط بـــدر و خیبـــریـم..
منوی اصلی
مطالب پیشین
موضوعات وبلاگ
وصیت شهدا
وصیت شهدا
لینک دوستان
پیوندهای روزانه
نویسندگان
آمار وبلاگ
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • کل بازدیدها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین به روز رسانی :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل مطالب :
درباره

سلام
"هدف ما مبارزه با اسرائیل است. هر که می آید بسم الله و گرنه خداحافظ."
سردار حاج احمد متوسلیان
جستجو


آرشیو مطالب
صفحات مجزا
لوگوی دوستان

ابزار و قالب وبلاگ

کاربردی
 حکایت مو و ماست

یا ضامن آهو جامعه مجازی نصر
ابر برچسب ها
ارسال شده در شنبه 6 اسفند 1390 ساعت 09:07 ب.ظ توسط علمدارکوچولوی آقا
هوالعلیمــــــ..

توصیه هایی از روح الله به ملتی فهیم..


..روز جمعه روزى است كه اسلام و ملت مسلمان یا به آمال الهى خود مى‏رسند و یا با اخلالگران و معتقدان به مكتبهاى ضد اسلامى در مجلس اسلامى مواجه مى‏شوند و اسلام و قرآن را در معرض خطر قرار مى‏دهند. باید ملت شریف ایران بدانند كه اسلام، عزیزتر از آن است كه براى هواهاى نفسانى و جلب توجه گروهها یا اشخاصى پشت به آن نموده و مقاصد فانى خود را بر مقاصد عالى و باقى حق تعالى مقدّم دارند. در این دوره كه اولین مجلس اسلامى است و سرنوشت مجالس دوره‏هاى بعد هم امروز باید تعیین شود، هر خشت كجى كه در این مجلس به دست كسانى كه اسلام را نمى‏خواهند پیاده شود و یا از روى جهالت با مسائل برخورد مى‏كنند گذاشته شود، سنتى مى‏شود براى همیشه؛ و كسى كه سنت كجى را بنا گذارد، تمام گناهانى كه به واسطه آن ارتكاب شود به عهده اوست

ملت عزیز در این روز امتحان الهى باید توجه به امورى داشته باشد:

1- كسانى را انتخاب كنند كه صددرصد مسلمان و معتقد به احكام اسلام و متعهد به اجراى احكام اسلام و مخالف با مكتبهاى انحرافى و معتقد به جمهورى اسلامى باشند ..

2- شناخت این اشخاص یا با آشنایى به اعمال و رفتار آنان از زمان رژیم طاغوت تاكنون است و یا به معرفى روحانیون متعهد در شهرستانها یا اشخاص متدین موجه كه گرایش به چپ و راست یا دسته‏اى نداشته باشند ..

3- باید به اشخاصى كه احتمال انحراف در آنان مى‏رود رأى ندهند- چه احتمال انحراف عقیدتى، اعمالى و یا اخلاقى- كه به چنین اشخاص اعتماد نمى‏شود كرد و رأى به آنان موجب مسئولیت خواهد بود ..

4- تحت تأثیر تبلیغات واقع نشوند و خودشان با موازین اسلامى، اشخاص صحیح را انتخاب كنند ..

5- ممكن است بعضى شیاطین، مطالبى را بین مردم ناآگاه پخش كنند و آنان را در رأى دادن یا رأى به اشخاص صحیح دادن منحرف كنند. یك آنكه گفته شود كسانى كه در مرحله اول رأى دادند نباید در این مرحله رأى دهند، در صورتى كه این مرحله با مرحله اول فرقى ندارد و مقتضى است همه ملت در رأى دادن شركت كنند. دوم آنكه گفته شود خوب است به همه گروهها چه چپى و چه انحرافى رأى دهید كه مجلس شورا جامع همه گروهها باشد. این یك مطلب غلطى است كه منحرفین درست كرده‏اند تا در مجلس با خدعه شركت كنند، و ملت به این مطالب انحرافى گوش فرا ندهد و به اشخاص با شرایط فوق رأى دهد ..

6- امید است ملت مسلمان ایران در این امر حیاتى كه سرنوشت جامعه به آن مرتبط است شركت كنند و روز جمعه همه قشرها زن و مرد بپاخیزند و به سوى صندوقها بروند و رأى خود را بدهند ..

7- در این روز افرادى فرصت طلب در حوالى صندوقها جمع مى‏شوند و به مردم پیشنهاد افرادى خاص را مى‏كنند؛ به حرفهاى آنان گوش ندهید و آراى خود را به اشخاص صحیح بدهید ..

8- اشخاص بیسواد قبلًا با مشورت اشخاص مطمئن متدین، كاندیداهاى خود را ..به وسیله شخص متدینى بنویسند و باز به شخص دیگرى كه مطمئن است بدهند بخواند و خودشان با دست خودشان رأى خود را به صندوق بیندازند و اختیار نوشتن رأى یا به صندوق انداختن را به هیچ كس ندهند ..

من از خداى تعالى توفیق و تأیید همگان را خواهانم و سعادت و عظمت اسلام و مسلمین را امیدوارم. والسلام علیكم و رحمة اللَّه و بركاته ..

:: روح اللَّه الموسوى الخمینى :: 


صحیفه امام، ج‏12، ص: 279-277

...........................................
اللهم صل علی محمد و آل محمد
و عجل فرجهم و اید امام الخامنه ای..برچسب ها : روز جمعه روزى است كه ,  خشت كج مجلس ,  احتمال انحراف ,  منحرفین ,  مطالب انحرافى ,  روح اللَّه الموسوى الخمینى ,  به همه گروهها چه چپى و چه انحرافى رأى دهید , 

موضوع : حماسه حسینی.. ,  انقلاب اسلامی ایران ,  بصیرت علوی.. , 


mihanblog.com