تبلیغات
.::خبرنامه حکایت مو و ماست::. - فلسطین؛ باید ها و نبایدها در بیان امـام خامنه ای(روحی فداه)
.::خبرنامه حکایت مو و ماست::.
مـا در شرایط بـــدر و خیبـــریـم..
منوی اصلی
مطالب پیشین
موضوعات وبلاگ
وصیت شهدا
وصیت شهدا
لینک دوستان
پیوندهای روزانه
نویسندگان
آمار وبلاگ
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • کل بازدیدها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین به روز رسانی :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل مطالب :
درباره

سلام
"هدف ما مبارزه با اسرائیل است. هر که می آید بسم الله و گرنه خداحافظ."
سردار حاج احمد متوسلیان
جستجو


آرشیو مطالب
صفحات مجزا
لوگوی دوستان

ابزار و قالب وبلاگ

کاربردی
 حکایت مو و ماست

یا ضامن آهو جامعه مجازی نصر
ابر برچسب ها

هو البصـــیر


فلسطین
؛ باید ها و نبایدها در بیان امـام خامنه ای(روحی فداه)

[جهت استفاده در نشریات، پوسترها و ارسال پیامک به مناسبت روز جهانی قدس]امـام خامنــه ای (روحی فداه)

- حل مسأله‌ى فلسطین

حل مسأله‌ى فلسطین به این است كه دولت غاصب متلاشى بشود و از بین برود؛ صاحبان سرزمین بیایند و در آن‌جا حكومت تشكیل بدهند؛ و مسلمان و مسیحى و یهودى و هرچه هستند، با هم زندگى كنند. (۱۳۷۰/۰۵/۲۸)

- این ملت سرباز اسلام است

ما نمى‌توانیم چشممان را ببندیم و نسبت به مصیبتهاى دنیاى اسلام و تجاوز دشمنان اسلام، ساكت بنشینیم. این ملت سرباز اسلام است. این ملت براى اسلام قیام كرد و دشمنان اسلام را از این مملكت بیرون كرد و پاى امریكا را قطع نمود. ما كه از اسلام روبرنگردانده‌ایم؛ اسلام وجود ما و همه چیز ماست. (۱۳۷۰/۰۵/۲۸)

- ما راه‌حل فلسطین را نابودى رژیم اسرائیل مى‌دانیم

نظر ما نسبت به مسایل فلسطین روشن و واضح است. ما راه‌حل فلسطین را نابودى رژیم اسرائیل مى‌دانیم. نگویند نمى‌شود؛ نمى‌شود در دنیا نیست. همه چیز شدنى است. همه‌ى كوههاى عظیمى كه مانع راه حركت انسانها باشد، برداشتنى است. چهل سال گذشته است؛ اگر چهل سال دیگر هم بگذرد، عاقبت دولت اسرائیل نابودشدنى است و باید نابود بشود. (۱۳۷۰/۰۵/۲۸)

- باید این حساسیت ثابت شود

مظلومین فلسطینى فهمیدند كه كسانى در اطراف دنیا هستند كه نسبت به قضیه آنها حسّاسند. باید این حساسیت ثابت شود. (۱۳۷۲/۱۲/۱۳)

- سعى مى‌شود مسأله قدس فراموش شود

سالهاى متمادى است كه سعى مى‌شود مسأله قدس فراموش شود. روز قدس، درست تیرى است به قلب این توطئه؛ (۱۳۷۷/۱۰/۱۸)

- روز قدس را بزرگ بدارید(.(۱۳۷۷/۱۰/۱۸

- روز قدس، روزِ آزمایش بزرگ ملت‌هاى مسلمان است؛ (۱۳۸۴/۰۷/۲۹)

- روز قدس یكى از آن جلوه‌هاى حقیقى اتحاد و انسجام دنیاى اسلام است. (10/07/1387)

- مسئله‌ى فلسطین على‌رغم آنچه كه غاصبان فلسطین و حامیان آنها میخواستند، روز به روز در دنیاى اسلام زنده‌تر می شود. (۱۳۸۷/۰۷/۱۰)

- امروز دنیاى اسلام نسبت به مسئله‌ى فلسطین بسیار حساستر و بسیار پرانگیزه‌تر است. علت این است كه دنیاى اسلام بیدار شده است. (۱۳۸۷/۰۷/۱۰)

- امروز مسلمانها بیدارند، متوجه‌اند، روز به روز هم به توفیق پروردگار بیدارتر خواهند شد. و من لازم است عرض بكنم یكى از مهمترین عوامل این حمایت و گسترش جهانى، ایستادگى و مقاومت ملت شجاع فلسطین است. (۱۳۸۷/۰۷/۱۰)

- مسلماً دنیاى اسلام آن روز را خواهد دید و امیدواریم همین نسل كنونىِ مردم فلسطین ببینند آن روزى را كه فلسطین در اختیار مردم فلسطین، ملت فلسطین و صاحبان خانه قرار گرفته است و آنها بتوانند آنجا به اراده‌ى خودشان و آنچنانى كه شایسته‌ى آنهاست، زندگى كنند. (۱۳۸۷/۰۷/۱۰)

- روز قدس یك روز جهانى است. یك پیام جهانى هم دارد. نشان‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌دهنده‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ى این است كه امت اسلامى اولاً زیر بار ظلم نمیرود، ولو این ظلم از پشتیبانى بزرگترین و قدرتمندترین دولتهاى عالم برخوردار باشد. (۱۳۸۸/۰۶/۲۹)

- روز قدس نشان‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌دهنده‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ى صف‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌بندى حق و باطل، صف‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌بندى عدل در مقابل ظلم است. (۱۳۸۸/۰۶/۲۹)

- روز قدس فقط روز فلسطین نیست؛ روز امت اسلامى است. (۱۳۸۸/۰۶/۲۹)

- فلسطین آزاد خواهد شد؛ در این هیچ شبهه‌اى نداشته باشید. فلسطین قطعاً آزاد خواهد شد و به مردم بر خواهد گشت و در آنجا دولت فلسطینى تشكیل خواهد شد؛ در اینها هیچ تردیدى نیست؛ اما بدنامى آمریكا و بدنامى غرب برطرف نخواهد شد. اینها همچنان بدنام خواهند بود. شكى نیست كه بر اساس حقایقى كه خداى متعال تقدیر كرده است، خاورمیانه‌ى جدید شكل خواهد گرفت. این خاورمیانه، خاورمیانه‌ى اسلام خواهد بود. (8/12/1388)

- ملتهای مسلمان همواره پشتیبان آرمان فلسطین هستند. (19/12/1388)

- فلسطین امروز مظهر حیات، عزم، اراده، ایمان، مجاهدت و عزت است. (19/12/1388)

- من به آینده فلسطین بسیار خوش بین هستم و معتقدم اسرائیل در سراشیبی تند افول و زوال حركت می كند و ان شاءالله نابودی آن حتمی خواهد بود. (19/12/1388)

- ما براساس عقیده خود از فلسطین دفاع می كنیم و پای آن ایستاده ایم و اعتقاد قلبی داریم كه خداوند متعال از اهل ایمان دفاع می كند. (19/12/1388)

- روز قدس روز بزرگى است، روز مهمى است. ان‌شاءاللَّه امسال، هم در كشور ما و هم در كشورهاى اسلامى دیگر، این روز، باعظمت‌تر از همیشه برگزار خواهد شد.   ۱۳۹۰/۰۶/۰۲

-  روز قدس پشتوانه‌ى امنیت كشور ما هم هست. این را همه‌ى آحاد مردم عزیز ما بدانند؛ هر یك نفرى كه روز قدس توى خیابان مى‌آید، به سهم خود دارد به امنیت كشور و امنیت ملت و حفظ دستاوردهاى انقلابش كمك میكند. ۱۳۹۰/۰۶/۰۲

- فلسطینیان نباید خود را محدود به مرزهای 1967 كنند كه مستلزم به رسمیت شناختن اسرائیل است، چرا كه تمام این سرزمین به فلسطینیان تعلق دارد. (09/07/1390)

*****

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم و اید امامنا الخامنه ای..

mihanblog.com